سیم و کابل پرتو الکتریک

» بروز شده در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۱ «

به علت نوسان‌ها برای خبر از تخفیف‌ها تماس بگیرید.

☎️ ۰۲۱۳۳۹۰۳۰۱۸ ☎️

» بروز شده در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۱ «

به علت نوسان‌ها برای خبر از تخفیف‌ها تماس بگیرید.

☎️ ۰۲۱۳۳۹۰۳۰۱۸ ☎️

سیم و کابل پرتو الکتریک طبق استانداردهای ملی و بین المللی تهیه می‌شوند، از این رو دارای تعداد رشته، سطح مقطع و رنگ کابل استاندارد هستند. روی قسمت بیرونی این کابل‌ها علائم اختصاری استاندارد دیده میشود که شناسایی کابل و ویژگی آن را ساده تر نموده است. پرکاربردترین مدل‌های سیم و کابل پرتوالکتریک شامل: کابل فشار ضعیف، کابل افشان و کابل ابزار دقیق است. ساختمان این نوع سیم و کابل برقی متشکل از دو قسمت هادی و عایق است. عایق معمولا از جنس متریالهایی مانند: پی وی سی، پلاستیک، زره فولادی و زره فولادی گالوانیزه است. انتخاب نوع غلاف با توجه به شرایطی از قبیل: وجود جوندگان موذی، میزان رطوبت محیط، در معرض قرار گرفتن اشیای نوک تیز و مواد اسیدی انجام می‌شود. برای انتخاب بهترین مدل سیم و کابل برق پرتوالکتریک می‌توانید به نمایندگیهای رسمی این برند از جمله استارت الکتریک مراجعه نمایید.

امروزه پیشرفت تکنولوژی سبب شده برق به یکی از نیاز های ضروری زندگی روزمره تبدیل شود. بسیاری از صنایع با به کار گیری سیم و کابل‌های مختلف سعی دارند، زیرساخت سیستم‌های انتقال جریان الکتریسیته را توسعه بخشند، همچنین برای سیم‌کشی بسیاری از ساختمان‌ها سیم و کابل به گونه‌ای انتخاب می‌شود که علاوه بر افزایش کارایی، احتمال بروز حادثه نیز کاهش یابد. سیم و کابل‌ها در برندهای مختلف تهیه و تولید می‌شوند و انتخاب بهترین و باکیفیت‌ترین مدل سیم و کابل برق از اهمیت به سزایی برخوردار است. پرتوالکتریک از جمله برندهایی است که اقدام به تهیه و تولید انواع سیم و کابل می‌کند. از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به کیفیت بالا، قیمت مناسب و تنوع بسیار اشاره نمود. جنس هادی این سیم و کابل از آلیاژهای مس، آلومینیوم و ترکیبی از آلیاژهای آهن است. بنابراین با توجه به نوع پروژه و شرایط محیطی مناسب‌ترین مدل را می‌توانید انتخاب کنید.

همچنین شما می‌توانید برای مشاهده لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد به صفحه سیم و کابل خراسان مراجعه فرمایید.

انواع کابل شیلددار

انواع محصولات سیم و کابل پرتو الکتریک

شرکت سیم و کابل پرتو الکتریک در حال حاضر ارائه‌دهنده بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات در زمینه سیم و کابل بوده و آن‌ها را در فروشگاه خود به فروش می‌رساند. این شرکت همچنین در حال اجرای برنامه‌هایی به‌منظور ارتقا دادن محصولات و برند خود در داخل ایران و در شهرهای مختلف می‌باشد. ازجمله محصولات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

سیم نایلون پرتو الکتریک

سیم‌های نایلون رسانای الکتریکی بسیار بالایی دارند و به دلیل این‌که مس ازجمله رساناهای الکتریکی بسیار خوب است، از جنس مس به‌عنوان هادی جریان الکتریکی در آن‌ها استفاده‌شده است. بر روی این سیم، روکش نایلونی قرارگرفته و با توجه به کاربردی که خواهد داشت، انواع و اقسام و ضخامت‌های متفاوتی از آن در بازار موجود خواهد بود. طرز کار سیم نایلون نیز به این شکل است که جریان برق را از یک نقطه‌به‌نقطه دیگر انتقال می‌دهد و یکی از این سیم‌ها به فاز وصل شده و دیگری به نول متصل می‌شود؛ همچنین برای سیم‌کشی در انواع ساختمان‌ها (تجاری، اداری، دولتی و مسکونی) از سیم نایلون استفاده می‌گردد.

کابل مفتولی کولری پرتو الکتریک

کابل کولری در اصل نوعی از مفتول‌هایی بوده که هادی آن‌ها از جنس مس و دارای عایقی از جنس pvc است. ولتاژ ورودی آن حدوداً بین ۳۰۰ تا ۴۵۰ ولت بوده و سطح مقطع آن بین ۴ در ۱.۵ است و ضخامتش تا ۷ میلی نیز استفاده می‌شود. کابل مفتولی کولری پرتو الکتریک دارای کیفیت بالا و قیمت به‌صرفه است. پرتو الکتریک در زمینه تولید کابل‌های مفتولی همواره زبانزد بوده و ازجمله برندهای پرفروشی است که طرفداران بسیاری دارد.

کابل مفتول NYY پرتو

کابل مفتول NYY کابلی است که دارای هادی مسی و همین‌طور عایق و غلاف‌های پلاستیکی است. این نوع کابل پرتو الکتریک نیز مانند سایر انواع آن دارای کیفیتی عالی و مطلوب هستند.

شما می‌توانید انواع سیم و کابل پرتو الکتریک را اینترنتی و با خیال راحت از وب‌سایت استارت الکتریک، سفارش دهید و درب محل تحویل بگیرید.

لیست قیمت سیم افشان پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۰.۵*۱حلقه۱.۵۰۰.۰۰۰
۰.۷۵*۱حلقه۲.۲۰۰.۰۰۰
۱*۱حلقه۲.۶۶۰.۰۰۰
۱.۵*۱حلقه۳.۸۰۰.۰۰۰
۲.۵*۱حلقه۵.۷۰۰.۰۰۰
۴*۱حلقه۹.۵۰۰.۰۰۰
۶*۱حلقه۱۳.۹۵۰.۰۰۰
۱۰*۱حلقه۲۳.۳۵۰.۰۰۰
۱۶*۱حلقه۳۹.۸۶۰.۰۰۰
۲۵*۱متر۶۰۶.۰۰۰
۳۵*۱متر ۸۲۵.۰۰۰
۵۰*۱متر۱.۱۴۵.۰۰۰
۷۰*۱متر-
۹۵*۱متر-
۱۲۰*۱متر-

لیست قیمت کابل مفتول پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۴*۲متر-
۶*۲متر۳۶۸.۰۰۰
۱۰*۲متر۵۹۰.۰۰۰
۶*۳متر-
۱۰*۳متر-
۲۵+۱۶*۳متر۲.۳۹۰.۰۰۰
۳۵+۱۶*۳متر۳.۰۶۰.۰۰۰
۵۰+۲۶*۳متر-
۴*۴متر-
۶*۴متر۶۷۳.۰۰۰
۱۰*۴متر۱.۰۸۰.۰۰۰
۱۶*۴متر۱.۸۰۰.۰۰۰
۶*۵متر-
۱۰*۵متر-
۱۶*۵متر-

لیست قیمت کابل کواکسیال پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۴/۵c-2vمتر-

لیست قیمت کابل افشان پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۰.۵*۲حلقه۴.۲۶۰.۰۰۰
۰.۷۵*۲حلقه۶.۱۰۰.۰۰۰
۱*۲حلقه۷.۴۵۰.۰۰۰
۱.۵*۲حلقه۱۰.۲۰۰.۰۰۰
۲.۵*۲حلقه۱۶.۵۳۰.۰۰۰
۴*۲حلقه۲۴.۱۵۰.۰۰۰
۶*۲حلقه۳۴.۲۵۰.۰۰۰
۱۰*۲متر۵۶۰.۰۰۰
۰.۷۵*۳حلقه۸.۲۵۰.۰۰۰
۱*۳حلقه۹.۸۵۰.۰۰۰
۱.۵*۳حلقه۱۴.۲۳۰.۰۰۰
۲.۵*۳حلقه۲۲.۸۰۰.۰۰۰
۴*۳حلقه۳۳.۷۰۰.۰۰۰
۶*۳حلقه۴۸.۵۰۰.۰۰۰
۱۰*۳متر۷۷۹.۰۰۰
۱۶*۳متر۱.۲۴۰.۰۰۰
۲۵*۳متر۱.۹۰۰.۰۰۰
۳۵*۳متر۲.۵۸۰.۰۰۰
۵۰*۳متر۳.۵۷۰.۰۰۰
۷۰*۳متر-
۹۵*۳متر-
۲۵+۱۶*۳متر-
۳۵+۱۶*۳متر-
۵۰+۲۵*۳متر-
۷۰+۳۵*۳متر-
۹۵*۱۰متر-
۱۲۰*۱متر-
۰.۷۵*۴حلقه۱۱.۳۰۰.۰۰۰
۱*۴حلقه۱۳.۲۰۰.۰۰۰
۱.۵*۴حلقه۱۸.۶۵۰.۰۰۰
۲.۵*۴حلقه۳۰.۱۰۰.۰۰۰
۴*۴حلقه۴۳.۷۰۰.۰۰۰
۶*۴حلقه۶۲.۷۰۰.۰۰۰
۱۰*۴متر۱.۰۲۰.۰۰۰
۱۶*۴متر۱.۶۴۰.۰۰۰
۲۵*۴متر۲.۶۳۰.۰۰۰
۳۵*۴متر۳.۷۳۰.۰۰۰
۱.۵*۵حلقه۲۳.۹۰۰.۰۰۰
۲.۵*۵حلقه۳۸.۴۰۰.۰۰۰
۴*۵متر۵۶۳.۰۰۰
۶*۵متر۷۹۵.۰۰۰
۱۰*۵متر۱.۲۸۰.۰۰۰
۱۶*۵متر۱.۹۷۰.۰۰۰
۲۵*۵متر۳.۲۰۰.۰۰۰
۳۵*۵متر۴.۲۷۰.۰۰۰

لیست قیمت سیم نایلونی (بند تخت) پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۰.۵*۲حلقه۳.۲۴۰.۰۰۰
۰.۷۵*۲حلقه۴.۷۱۰.۰۰۰
۱*۲حلقه۵.۶۲۰.۰۰۰
۱.۵*۲حلقه۷.۸۴۰.۰۰۰
۲.۵*۲حلقه۱۲.۷۹۰.۰۰۰

لیست قیمت کابل کیسه ای پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت
۰.۵*۲حلقه-
۰.۷۵*۲حلقه-
۱*۲حلقه-
۱.۵*۲حلقه-
۲.۵*۲حلقه-

لیست قیمت کابل شیلدار پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۱*۲متر۶۳.۰۰۰
۱.۵*۲متر۸۶.۵۰۰
۲.۵*۲متر۱۱۷.۰۰۰
۱.۵*۳متر۱۲۰.۰۰۰
۲.۵*۳متر۱۶۵.۰۰۰
۱.۵*۴متر۱۵۷.۰۰۰

لیست قیمت کابل آلومینیوم پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۱۰*۳متر-
۱۶*۳متر-
۱۰*۴متر-
۱۶*۴متر-
۲۵+۱۶*۴متر-
۳۵*۱۶*۴متر-

لیست قیمت کابل مفتول کولری پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۱*۴حلقه ۱۲.۷۰۰.۰۰۰
۱.۵*۴حلقه ۱۴.۴۵۰.۰۰۰
۱*۵حلقه ۱۳.۵۵۰.۰۰۰
۱.۵*۵حلقه ۱۶.۷۰۰.۰۰۰

لیست قیمت کابل سازمانی پرتوالکتریک

سایزواحدقیمت (ریال)
۶+۶*۱متر-
۱۰+۱۰*۱متر-
۶+۶*۳متر-
۱۰+۱۰*۳متر-

افتخارات و استانداردهای پرتو الکتریک

شرکت پرتو الکتریک یکی از برندهای پر فروش است که در زمینه سیم و کابل با کیفیت فعالیت دارد و برای تولید این محصولات تمام استانداردهای ملی و جهانی را در نظر می‌گیرد و با استفاده از تکنولوژی‌های به روز دنیا بهترین عملکرد را از خود نشان داده است. این شرکت با تولید محصولاتی با بهترین کیفیت، گواهینامه‌های بین‌المللی ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۸ و EC از کشور فرانسه و گواهینامه D&R از وزارت صنایع و معادن را دریافت کرده است. همچنین یکی از افتخارات دیگر شرکت پرتو الکتریک دریافت تندیس نوآوری در مدیریت برگ زرین است و به این ترتیب توانسته عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان داخلی را به خود اختصاص دهد.

برند پرتو الکتریک طرفداران زیادی دارد و کسب و کارهای کوچک، تشکیلات بزرگ و سازمان‌ها از تولیدات آن استفاده می‌کنند. فروشگاه استارت الکتریک به عنوان نمایندگی سیم و کابل پرتو الکتریک در بازار لاله‌زار تهران، لیست قیمت تولیدات این برند را به صورت به روز ارائه می‌دهد و در تلاش است تا محصولات این شرکت را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. در صورت خرید می‌توانید تمام سفارش‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه آسیبی تحویل بگیرید.

سیم ارت پرتو الکتریک

سیم ارت یکی از محصولاتی است که شرکت سیم و کابل پرتو الکتریک جهت محافظت از وسایل برقی در هنگام کار کردن، تولید می‌کند. این سیم تک رشته‌ای با رسانای از جنس مس است که با عایق pvc پوشیده شده، به سیم اتصال به زمین معروف است و جریان‌های ناخواسته سیستم برق را با اتصال به زمین می‌رساند. خراب شدن سیم فاز موجب اتصالی و سوختگی در سیم‌کشی می‌شود، ولی وجود سیم ارت در سیستم شما از وقوع چنین اتصالاتی جلوگیری و از سیم‌کشی محافظت می‌کند. در تجهیزات و لوازمی مثل ماشین لباس‌شویی، یخچال، پریز و… که از جریان الکتریکی بهره‌مند هستند، از سیم ارت برای پیشگیری از نشتی جریان برقی که در اثر مواردی مثل ضربه، پوسیدگی عایق، لخت بودن بخشی از سیم ممکن است رخ دهد، استفاده می‌شود. ولتاژ سیم ارت برای جریان‌های مختلف ۴۵۰ تا ۷۵۰ ولت با سطح مقطع ۱.۵ تا ۲۴۰ میلی‌متر مربع در نظر گرفته شده است. این سیم‌ها نقش کاربردی در محافظت از کل مدار سیستم جریان سیم‌کشی هر ساختمان یا مجتمعی دارد و امکان اتصالی را در زمان رعد و برق و یا فشار زیاد به مدار پایین می‌آورد، بنابراین مانع وقوع اتفاقات ناخوشایند مثل برق گرفتگی می‌شود.

انواع کابل فشارقوی
انواع کابل افشان و مفتولی

سیم مفتول پرتو الکتریک

سیم مفتول یا سیم خشک محصول دیگری است که توسط شرکت سیم و کابل پرتو الکتریک در سایزبندی‌های مختلف طراحی می‌شود. در ساختار این سیم از فولاد گالوانیزه نشده سیاه استفاده می‌شود؛ بنابراین به سیم مفتول سیاه معروف است. به طور معمول سیم مفتول پرتو الکتریک به دو روش با کیفیت بالا و به صورت استاندارد تولید می‌شود و در دو دسته سیم مفتول فابریک و سیم مفتول کششی وجود دارد. مفتول فابریک از روش نورد گرم ساخته شده و با همان شکل به صورت مستقیم از کارخانه وارد بازار می‌شود. ولی در هنگام تولید سیم مفتول کششی، میلگردهای کلاف ساده سایز ۵.۵ تا ۸ میلی‌متر به روش آنیل با استفاده از دستگاه نورد مخصوص کشش مفتول با توجه به ضخامت مورد نظر به حدود ۱.۲ تا ۶ میلی‌متر تبدیل می‌شوند و در دمای ۸۰۰ تا ۹۰۰ درجه سانتی‌گراد داخل کوره پخته شده، سپس سرد شدن آن‌ها به آهستگی انجام می‌شود. کاربرد سیم مفتول در محیط‌هایی است که جابجایی ممکن نیست و به سیم‌های ثابت نیاز است، چون جابجایی احتمال آسیب به این سیم‌ها را بالا می‌برد. در نتیجه در سیم‌کشی داخل تابلوهای برق، توزیع کننده‌های و صنایع نجاری، امور فنی، زیر گچ و… استفاده دارند.

اهداف شرکت سیم و کابل پرتو الکتریک

💠 تولید محصولات سیم و کابل در جهت اقتصاد مقاومتی و خوداتکایی کشور

💠 حفظ و بالابردن کیفیت همراه با تکنولوژی پیشرفته دنیا

💠 ایجاد شغل در منطقه و ارتقاء منابع انسانی

💠 صادرات به کشورهای مختلف و شرکت در پروژه‌های بین‌المللی

شرکت صنایع سیم و کابل پرتو به منظور تولید محصولات باکیفیت، همواره خرید ماشین‌آلات پیشرفته خط تولید، بهره‌مندی از به‌روزترین تکنولوژی روز دنیا و همچنین مجهز بودن آزمایشگاه‌های خود به دستگاه‌های پیشرفته را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرکت پرتو الکتریک در تولید محصولات خود، کیفیت و رضایت مشتری را در اولویت قرار می‌دهد؛ به همین دلیل از پیاده‌سازی سیستم کنترل و بازرسی گرفته تا آموزش مداوم پرسنل بر مبنای استاندارهای معتبر ملّی و بین‌المللی بوده و همه بخش‌ها تلاشی مستمر در جهت ارائه بهترین محصولات را دارند.

به‌روز رسانی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲

سیم و کابل سیمیا
سیم و کابل افشار نژاد خراسان
سیم و کابل افشار نژاد خراسان
سیم و کابل کرمان و کاویان
کابل شبکه لگراند
سیم و کابل نیرو کابل البرز
سیم و کابل نیرو کابل البرز
سیم و کابل زاگرس
سیم و کابل رویان
سیم و کابل نگزنس
سیم و کابل نگزنس
سیم و کابل پرتو الکتریک
سیم و کابل پرتو الکتریک